Rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, - nasza specjalność
Profesjonalne zasłonięcie okna to nasza specjalność. Znamy się na nich, jak mało kto.


Rolety DZIEŃ - NOC
Roleta zakładana ścianę do zasłonięcia całego okna lub na ramę okna. Możliwość bezinwazyjnego zawieszenia, albo przykręcenia. Występuje w kasecie białej i brązowej lub w wersji mini bez kasety.
Wspaniały efekt. Możemy częściowo przysłaniać, zaciemnić albo całkowicie podnieść do góry-jak tradycyjną rolete.Materiał strukturą przypomina zebrę - poziome , równoległe pasy materiału transparentnego ułożone są naprzemiennie z pasami z cieńkiej siatki.


Rolety Dachowe
Uniwersalne rolety do okien dachowych stanowią integralną część naszej oferty. Do ich zalet należą: mechanizm sprężynowy pozwalający na zatrzymanie materiału w dowolnym miejscu, estetyczny system prowadnic aluminiowych w kolorze ANODA lub w okleinie drewnopodobnej, bogata oferta tkanin oraz grupa materiałów dedykowanych specjalnie dla tego systemu.


Rolety MINI
Rolety MINI to najmniejsze z rolet dostępnych w naszej ofercie. Materiał nawinięty jest na wałek o średnicy 19mm, mocowany wieszakami bezinwazyjnymi nasadzanymi na profil okienny. Opcjonalnym elementem jest system żyłek (fix) przytrzymującą roletę równolegle do uchylonego skrzydła okna.
Roleta Mini jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym i poręcznym. Montaż rolety można z łatwością wykonać samodzielnie.


Rolety w kasetach
Rolety "prestige" to najczęściej spotykany rodzaj rolet w naszych mieszkaniach. Stosunkowo prosta budowa oraz intuicyjna obsługa powodują , że rolety "prestige" są użytkowane przez długie lata bezawaryjnie i z dużym zadowoleniem użytkowników.
Rolety "prestige montujemy zazwyczaj przykręcając kasetę z roletą do listwy przyszybowej natomiast aluminiowe prowadnice przyklejamy za pomocą profesjonalnej taśmy montażowej do listwy przyszybowej. wysoka jakość taśmy powoduje , że stanowi ona bardzo wytrzymałe połączenie i jeżeli jest prawidłowo zamontowana służy przez długie lata bezawaryjnie.
Podnosimy i opuszczamy roletę za pomocą łańcuszka , ustalamy jej położenie na dowolnej wysokości okna za pomocą specjalnego klipsa pełniącego rolę hamulca w który wpinamy łańcuszek powodując jego zablokowanie.

Wyższym modelem rolet w kasecie aluminiowej z prowadnicami jest roleta "BESTA".
Roleta "besta" w przeciwieństwie do rolety "prestige" jest wyposażona w hamulec samoblokujący ,który ułatwia obsługę rolety oraz zabezpiecza ją przed przypadkowym, niekontrolowanym opadnięciem .


Rolety rzymskie
Roleta rzymska z mechanizmem Majorka stanowi pośrednie rozwiązanie pomiędzy tradycyjną firaną a roletą tkaninową. Ciekawe sposoby upięcia materiału nadają oknu wyjątkowo elegancki wygląd. Zasłonę rzymską obsługuje się za pomocą niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego, który wyposażony jest w hamulec pozwalający zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości. Tkanina przymocowana jest do szyny za pomocą rzepa, co umożliwia jej szybki montaż i demontaż, a zarazem daje możliwość wyprania tkaniny. Zasłony rzymskie, w zależności od preferencji Klienta, można zamontować na skrzydle okiennym (montaż bezinwazyjny) lub do ściany za pomocą wkrętów, uchwytów montażowych.


Rolety lux
Bogata kolorystyka akcesorii, rolety montowane do ściany, mocny mechanizm. Dopuszczalna szerokość do 300 cm.
Roleta "Lux" - jest wykonana na rurze aluminiowej 32mm (łańcuszek kulkowy w kolorze mechanizmów) i zakończona belką obciążającą aluminiową. Można zastosować belkę stalową (opcja). Stabilne uchwyty z PVC lub metalowe zapewniają możliwość wykonania rolety o większych wymiarach.


Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne produkowane są z najlepszych jakościowo podzespołów. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Stanowią element budynków chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi tj. atmosferycznymi, jak również stanowią dodatkową barierę przed nieproszonym gościem.

Zalety rolet zewnętrznych:
* podnoszą standard budynków, mają zastosowanie do nowobudowanych jak i już istniejących budynków,
* dzięki wypełnieniu pancerza pianką poliuretanową - stanowią dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie zmniejszają koszty
ogrzewania,
* chronią akustycznie wnętrze budynku przed hałasem,
* stanowią dodatkową ochronę otworów okiennych jak również całych budynków dzięki stosowaniu dodatkowych
zapezpieczeń.

Posiadamy rolety zewnętrzne w pełnym kolorze złoty dąb, oraz orzech

Zapraszamy do współpracy
Polecamy: plisy, rolety, żaluzje, moskitiery, markizy i więcej.
Obszar działania: Śląsk, Małopolska, Podbeskidzie, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Kraków i inne...

BUDRIM Karo-Lux

telefon: (+48) 33 854 37 29
e - mail: budrim@op.pl
Plisy    |    Rolety    |    Żaluzje    |    Moskitiery    |    Markizy    |    Okna    |    Galeria    |    Kontakt
projekt i wykonanie strony pozycjoner.net